Avrupa Yakasında Bulunan Bakımevleri ve Beslenme - Liman Huzurevi ve Bakımevi - Yaşlı Bakım Merkezi
logo
  • 0 (212) 662 01 41

  • info@limanhuzurevi.com

  • Liman Yeşilköy

  • Yeşilköy Mah. Cümbüş Sok. No:8 Bakırköy / İstanbul

Yardıma ihtiyacın mı var ?

Bize 0 (533) 222 22 67 bu numaralardan ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
Avrupa Yakasında Bulunan Bakımevleri ve Beslenme

Avrupa Yakasında Bulunan Bakımevleri ve Beslenme

İstanbul Avrupa yakasında bulunan bakımevimizde beslenmeye önem verilmektedir. Bakımevimizde beslenmeye önem verilmesinin nedeni; yaşlılığa bağlı hastalıkların önlenme  ve yaşlılıkta yeterli ve dengeli beslenme, fonksiyonel durumun sürdürülmesi, hastalık ve sakatlıklardan korunmada önemli olmasıdır.

Bakımevimizin mutfağında günlük yapılan yemeklerinizin menüsü yaşlılarımızın günlük gıda gereksinimlerine göre organik-doğal ürünler ile 3 ana ve 3 yardımcı öğün olarak doktorumuz, uzman diyetisyen ve sertifikalı aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Bakımevindeki beslenme programlarında; yaşla birlikte görülme sıklığı artan yüksek tansiyon, kalp-damar hastalıkları, böbrek hastalığı, şeker hastalığı gibi kronik hastalıkları olan misafirlerimize özel diyetler uygulanır. Hastalık ve ihtiyaç durumuna uygun beslenme programı hazırlanır.

Yemeğini kendi yiyemeyecek durumda olan misafirlerimize yemekleri görevli bakım personelleri tarafından yedirilir, doktor ve hemşire takibi ve desteği sağlanır.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan bakımevimizde uluslararası alanda birçok başarısı bulunan şeflerimiz ile sizlere değerli misafirlerimize unutulmayacak eşsiz lezzetlerle hizmetinizdeyiz.